Ufo koos temast väljunud keradega Ufo koos oma kahe väiksemaga keraga Ufo koos temast väljunud keradega
Sisukord
Lehekülje koostas &
teostas Ivo Tarmisto
Insigiil

Mehhiko pealinnas 22. mail 2009.a.
filmitud kahe ufovideo analüüs

22. mail 2009.a. filmisid Mehhiko pealinnas kaks teineteist mittetundvat meest, Pedro Hernandez ja Alfredo Carrillo, olles teineteisest ainult mõne miili kaugusel, ühte ja sedasama UFOt, mis laskis endast mõlemale poole välja kümneid väiksemaid ufosid. Pedro Hernandez ja Alfredo Carrillo filmisid sama UFOt olles selle suhtes vastas-suunalises positsioonis Sõltuvalt sellest ja päikese asendist on Hernandeze filmitud videol UFO ja väikesed kerad kollased-valged, Carrillo filmitud videol on aga UFO ja väikesed kerad tumedad.

Pedro Hernandeze filmitud ufovideo - vaata siit
Alfredo Carrillo filmitud ufovideo - vaata siit

Pedro Hernandez, kes kuulub Mehhiko "Sky Watchers" (taevavaatlejad) liikumisse, kirjeldab oma vaatlust ja filmimist järgnevalt:
"Ma sõitsin bussiga, kui ma nägin läbi akna, kuidas kollast värvi UFO laskis endast välja taevasse väiksemaid ufosid. Ma olin nähtavast šokis ega suutnud uskuda, mida ma näen. Ma sain bussi pidama ja tulin välja ja hakkasin filmima. See juhtus 22. mail 2009.a. umbes kella 17:40 paiku pärast lõunat. See suur kollast värvi UFO hakkas endast välja laskma hulgaliselt väiksemaid kerasid peale seda, kui üks suur reaktiiv-reisilennuk, oli just möödunud. UFO pöörles kiiresti ümber oma telje. Ta laskis endast vasakule- ja paremale poole kümneid kerasid. Kui ta hakkas kerasid välja laskma, aeglustas ta oma pöörlemist märgatavalt. Väikesed kerad tulid pöörlevast UFOst välja mõlemale poole. Sudu taevas oli takistavaks faktoriks filmimisel ja ma fokusseerisin nii palju kui oli võimalik. Mul oli raskusi fokusseerida UFOl ja keradel samaaegselt. Sudu oli teiseks takistavaks faktoriks. Ma olin hädas kaadriaknaga, kuid ma püüdsin filmida niipalju kui ma suutsin. UFO laskis aga taevasse üha uusi ja uusi kerasid."

Jose Jaime Maussan, Mehhiko juhtiv ufoloog, kes on P.Hernandezest ja A.Carrillost tehtud videode autor, kirjeldab nende poolt filmitud ufovideosid järgmiselt:
"Filmitud on suurt UFO-emalaeva, mis laseb välja endast suurel hulga väiksemaid sfääre ehk ufosid Mehhiko taevasse. Kogu see piirkond ümber Mehhiko pealinna, Mexico City, on väga aktiivne ufode poolest. Siin on registreeritud palju mitmesuguseid erinevat tüüpi ufojuhtumeid. Mexico City on olnud paljude tavatute ufovaatluste kohaks. P.Hernandeze ja A.Carrillo usutavad ufovideod on väga hästi dokumenteeritud ja filmitud, pluss see on esimest korda üldse, kui on filmitud, kuidas UFO laseb endast välja sfääre ehk väiksemaid ufosid. Ma ei ole kunagi varem näinud niisuguseid märkimisväärseid ufovideosid ja nii hästi filmitud. Pole mingisugust kahtlust, et see fenomen on reaalne ja need videod siin on selle kinnituseks. Suur UFO-emalaev laseb taevasse sfääre ehk väikeseid ufosid. Need videod näitavad kuidas intelligentselt liikuvad sfäärid tantsivad ümber suure UFO ja liiguvad siis ära."

Kahe, 22. mail 2009.a. Mehhiko pealinnas, filmitud ufovideo võrdlev video - vaata siit

Tagasi algusesse

Pedro Hernandeze ufovideo analüüs

Ufovideo võib tinglikult jagada kolme ossa:

 1. Suur ufo laseb endast mõlemale poole - vastaspoole, hulgaliselt väiksemaid ufosid, kerasid või sfääre paaril korral. Need asuvad alguses tihedalt koos üksteise kõrval, suurest ufost kaugenemisel, aga nendevaheline kaugus üha suureneb ja seega nende rivi pikkus samuti.
  Siis laseb suur ufo endast vasakule välja veel kaks kera ja veel ühe kera.
  Videolõiku video esimesest osast vaata videopleierist - Pedro Hernandeze video I osa
  Slaidiprogrammi Pedro Hernandeze ufovideo algusest, kus suur ufo laseb endast vastaspooltele rivisse palju väiksemaid ufosid - vaata siit

 2. Teises osas liiguvad suure ufo juurde paremalt poolt neli väikest ufot ja hakkavad suure ufo ümber mitmetes erinevates suundades liikuma.
  Slaidiprogrammi Pedro Hernandeze ufovideo keskmisest osast, kus suur ufo liigub ringi koos mitme väiksema ufoga - vaata siit

 3. Kolmandas osas hakkab suur ufo iseäranis intensiivselt pöörlema ümber oma telje liikudes ise samaaegselt. Ufo juures on perioodiliselt näha väikese valge kera ilmumine ja kadumine. Suure ufo ja väikese ufo selline koospöörlemine tekitab tunde suure ufo laperdav-pöörlevast liikumisest.

Iseloomulikke hetkepilte Pedro Hernandeze videost

Esimesel hetkepildil on suur ufo endast mõlemale poole rivisse välja lasknud palju väiksemaid ufosid.
Teisel pildil on hekt, kui suur ufo on endast vasakule välja laskmas väiksemat ufot.
Suur ufo on endast välja lasknud palju väiksemaid ufosid Suur ufo on endast vasakule välja laskmas väiksemat ufot

Hetkepildid suurest ufost
koos oma nelja erinevates positsioonides väiksema ufoga
Suur ufo koos oma nelja väiksema ufoga Suur ufo koos oma nelja väiksema ufoga
Suur pöörlev ufo, mille vahetus läheduses
on näha väikest valget kera erinevates positsioonides.
Suure pöörleva ufoga koos pöörlev väikene ufo Suure pöörleva ufoga koos pöörlev väikene ufo teises asendis

Alfredo Carrillo ufovideo analüüs

Ufovideo võib tinglikult jagada mitmesse faasi:

 1. Alfredo Carrillo alustas filmimist nähtuse selles faasis, kus suur ufo oli juba endast mõlemale poole välja lasknud suure hulga väiksemaid ufosid, kerasid või sfääre ja nende rivi oli veninud väga pikaks, Vahekaugused kerade vahel olid juba suured.
  Iseärasuseks, võrreldes Pedro Hernandeze videoga on see, et väikeste ufode parempoolne rivi oli kõrgele tõusvas positsioonis, seevastu vasakpoolne rivi oli sügava kaarega allapoole laskuvas positsioonis.
  Videopleieris on I osas ufokerade rivi üldvaated ja II osas suur ufo ja selle lähiümbrus Carrillo poolt kaameraga suurendatud.
  Videolõike video esimesest ja teisest osast vaata videopleierist - Alfredo Carrillo video I osa ja II osa

 2. Videopleieri III osas on eraldi klipp viie väikese ufokera koondumisest ühtsesse rivisse.
  Videolõiku video kolmandast osast vaata videopleierist - Alfredo Carrillo video III osa

 3. Videopleieri IV osas on näha suure ufo liikumine samaaegselt pöörlemisega ümber oma telje. Sama olukorra on jäädvustanud ka Pedro Hernandez oma videole.
  Videolõiku video neljandast osast vaata videopleierist - Alfredo Carrillo video IV osa

Iseloomulikke hetkepilte Alfredo Carrillo videost

Esimesel hetkepildil on suur ufo endast mõlemale poole rivisse välja lasknud palju väiksemaid ufosid.
Teisel pildil on hekt, kui suur ufo on endast paremale välja laskmas väiksemat ufot.
Suur ufo on endast välja lasknud palju väiksemaid ufosid Suur ufo on endast paremale välja laskmas väiksemat ufot
Kahel järgmisel pildil on üle paarikümne
väikese ufo suurest ufost eemaldunud ja on
rivis olles moodustanud suure allapoole laskuva kaare.
Väikesed ufod rivis on moodustanud suure allapoole laskuva kaare Väikesed ufod rivis on moodustanud suure allapoole laskuva kaare
Suur pöörlev ufo, mille vahetus läheduses
on näha väikest musta kera erinevates positsioonides.
Suure pöörleva ufoga koos pöörlev väikene ufo Suure pöörleva ufoga koos pöörlev väikene ufo teises asendis
Pilte Pedro Hernandeze ja Alfredo Carrillo võrdlus-videost

Suur ufo on endast välja lasknud palju väiksemaid ufosid Suur ufo on endast välja lasknud palju väiksemaid ufosid Väikeste ufode hetkepositsioon suure ufo suhtes Suur ufo koos mõne oma väiksema ufoga
Tagasi algusesse