Teated Kosmosest
Sisukord


Uus planeet Maa

On olemas lugematu hulk erinevaid maailmu. Maailmad tähendavad neid süsteeme, milles kunagi liigutakse, näiteks nagu teie olukord.

Selles päikesesüsteemis on ka üks planeet, mis pole veel füüsiline, selle peal võib ehk kunagi teile lähedane elu tulla, aga see võtab aega. Teie uues maailmas saab olema palju suurem ja avaram silmapiir, vaatenurk, kui nii võiks öelda. On palju teisi planeete, tähesüsteeme, kellega saate võtta ühendust.

Te märkate, et need oleks nagu käeulatuses, sest teid eraldanud võrgud võetakse ära siis, kui planeet sünnib uuesti. Te saate aru, et Maa-planeedil võib olla hea elada. Siis läheb rahvastik nendele aladele, mis on inimeste jaoks korrastatud. Suured metsad ja sood on loomade ja taimede elukoht. Inimeste koduks saavad avarad niidud, kaunid lehtpuusalud, värsked rannad, ojad, saared, lahed, mäed.

Teie planeedi pinnamood on muutunud ja teistsugune, nabapunktid ja telg on nihkunud.

Kui mõtleme mandrite asetusele nabapunktidest vaadatuna, siis laias laastus meenutavad mandrid ja veed pisut väljavenitatud ellipseid.

Maa elanikud on kaua aega kujutlenud, et nad elavad ainsal asustatud planeedil päikesesüsteemis. Selles sageduses see ongi nii.

Maa saavutab neljanda tiheduse, kui planeedi sagedus tõuseb.

Loodusrahvad Maal jätkavad oma olukorras elamist nagu siianigi, nende sagedus tõuseb koos planeedi sagedusega, sest nende looduslähedus on suur.

Kõikide inimeste sagedus muutub koos planeedi sagedusega, sest inimesed on Maa rahvas.

Kõik, mis kuulub planeedile, on samas sageduses planeediga. Olgu need siis taimed, loomad või inimesed.

Kõik see, mis ei sobi kokku uue vibratsiooniga, või ei kannata seda välja, peab kaduma.

Neljas tihedus ei tule äkitselt, vaid kasvab aegamööda ühest olukorrast teise.

Kõik, kes on planeedil, õpivad oma arenguraja kava järgi, mis neile õppida on. Endine olukord on tõusnud esimesele vaimutasandile ja siin jätkub õppetöö. Maal ja maa kaudu saavad selgeks ettenähtud asjad, mis kellelegi arenguraja sisse käib.Tagasi algusesse